Kek Tarifleri

Keşfet

Kek Tarifleri

Kolayca yapabileceğiniz kek tariflerimizi deneyerek sevdiklerinizi şaşırtın!

Söke, un kalitesi ile girdiği her mutfakta lezzetlere imza atarak tecrübesinin ispatını sunuyor. Klasiklerden vazgeçmeyenler için klasik unları, çölyak hastaları ve gluten hassasiyeti olanlar için glutensiz unları ve uzmanlar için profesyonel un alternatiflerini müşterilerine sunan Söke, 50 yılı aşan değirmencilik deneyimi ile sizleri mutfağınızın şefi olmaya davet ediyor. 

Misafire tam kıvamında damla çikolatalı muffin yapmak, akşam sürprizi sufle hazırlamak, doğum günü için kremalı kek süslemek artık çok daha kolay. Söke ile kıvamında pişen lezzetler, ideal oranda kabaran hamurlar, dışı nar gibi içi yumuşacık kekler hazırlayabilirsiniz. Misafir kapıda ise siz de onları son dakika için önerilen kek tarifleri ile şaşırtabilir, hamaratlığınızı göz önüne serebilirsiniz. Hem çay hem de kahve ile tüketilebilecek kekleri farklı un çeşitleriyle deneyerek mutfaklarınızda yeni tarifler yaratabilir, damakları tatlılarınıza hayran bırakabilirsiniz. Yalnız tatlı değil patatesli, peynirli ve otlu tuzlu kekler de yaparak çay saatlerinde yeniliklerin adresi olabilirsiniz. 

Siz de kabarıklığı ile komşuları kıskandıran, tadı ile pastaneleri aratmayan Söke ustalığının eseri kek tariflerini mutfağınızda deneyerek sevdiklerinizle paylaşabilir, özel günlerinizi unutulmaz kılacak lezzetleri zahmetsizce hazırlayabilirsiniz. 

Mesajınız Gönderildi

Kapat Anasayfa

Mesajınız Gönderilemedi

Sistemde bir sorunla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrardan deneyiniz.

Kapat Anasayfa