Börek Tarifleri

Keşfet

Börek Tarifleri

50 yılı aşkın süredir doğallığını ve geleneksel lezzetini kaybetmeden günümüze kadar aynı kalitede gelebilmeyi başaran Söke, mutfaklarınızda her daim mükemmel börek tarifleri yapabilmenizi mümkün kılıyor.

Anne eli değmiş hissi veren enfes tattaki börek tarifleri ile öğünler daha renkli, damaklar daha lezzetli...

Alışılagelmiş hazır börek tatlarına son vermek ve yeni özgün tariflerle tanışmak mı istiyorsunuz? O halde yumuşak kıvamıyla ağızları tatlandıran ıspanaklı el açması börek tam size göre! Su, margarin, tuz eşliğinde hazırlanan ve nar gibi kızarmış şekilde servis edilen börek tarifinin, doğallığı da kuşkusuz Söke Geleneksel Un lezzetinde gizleniyor. Tariflerin içerisinde ise ıspanak, yoğurt ve soğan gibi ana malzemelerin harmanından oluşan karışık bir iç harç kullanılıyor.

Söke un çeşitlerinden ilham alınarak yapılan ve 7'den 70'e herkesin damak zevkine hitap eden bu besleyici börek tarifleri ile artık çay saatlerinin özel bir anlamı var! Enfes kokusuyla evin her köşesini sarıp sarmalayan tarifleri mutfağınıza taşıyabilir ve geleneksel lezzetler tadabilmenin keyfine varabilirsiniz. İster hafta sonu kahvaltı sofralarınıza ekleyin isterseniz misafirlerinize ikram edin. Tercih tamamen sizin! 

Mesajınız Gönderildi

Kapat Anasayfa

Mesajınız Gönderilemedi

Sistemde bir sorunla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrardan deneyiniz.

Kapat Anasayfa