Tatlı Tarifleri

Keşfet

Tatlı Tarifleri

Mutfaktaki kalitenin imzası Söke 50 yılı aşan tecrübesi ile sofralarınıza lezzet getiriyor. Tatlı tarifleri ile lezzetli ve sağlıklı tatlıların ipuçlarını sizlerle paylaşıyor.

Çay saatlerine, kahvaltıya ve atıştırma molalarına tat katan tatlıları, pratik tarifleri, leziz sonuçları ve Söke kalitesi ile kolaylıkla yapabilirsiniz. 

Limonlu çörek ve pancarlı pembe pankek gibi dünya mutfağından tatlılar kadar geleneksel Türk mutfağından yiyeceklerin de yer aldığı tariflerde Söke'nin klasiklerini, glutensiz unlarını ve profesyonel un çeşitlerini kullanabilirsiniz. Baklavalık un ile açacağınız incecik yufka ile misafirlerinizi şaşırtabilir, pastalık unla yapacağınız pastalar sayesinde ustalığınızı tescilleyebilirsiniz. Güzel kabaran, ağızda kolaylıkla dağılan, tam kıvamını tutan, dışı kızarırken içi tam pişen tatlılarla mutfaklarınızı profesyonel pastanelere çevirebilirsiniz. Tariflerinizi renklendirmek, yeni denemelerle çeşitlendirmek isterseniz tam buğday unu ve kepekli un çeşitleri ile tatlılarda keşifler yapabilirsiniz. Çocuklarınızın beslenme çantalarında sevilerek tüketilecek, son dakika misafirlere bile kolaylıkla hazırlanabilecek tarifler sizlerle. 

Damaklarda tadı, hafızada kokusu kalacak Söke tatlı tarifleri ile siz de sofralarınızı şenlendirebilirsiniz. Bayramlarda, doğum günleri, arkadaş toplantıları ve özel kutlamalarda tatlılardan dilediğinizi kolaylıkla pişirerek misafirlerinize ikram edebilir, unutulmaz anıları efsanevi tatlarla süsleyebilirsiniz.

Mesajınız Gönderildi

Kapat Anasayfa

Mesajınız Gönderilemedi

Sistemde bir sorunla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrardan deneyiniz.

Kapat Anasayfa