Kakaolu Kek

LEZZETİN USTALARI
SÖKE PROFESYONELLER KULÜBÜNDE
BULUŞUYOR!

Söke Profesyoneller Kulübü, Söke Profesyonel un çeşitlerinden vazgeçmeyen ustalar ve şefler için kuruldu. Türkiye'de ilk defa başlattığı uygulama ile Söke, müşterilerine ayrıcalıklı hizmetler sunmak için Türkiye’nin lezzet ustalarını bir araya getiriyor.

Söke Profesyoneller Kulübü’ nde, birlikte olmanın geleceğe birlikte ilerlemenin gücü var.

Söke Profeyoneller Kulübü’ne üye olun ve kazanın!

Söke Profesyoneller Kulübü uygulaması ile puan toplamak ve hediye kazanmak artık mümkün.

Söke Profesyoneller Kulübü mobil uygulaması İOS ve Android işletim sistemini destekleyen tüm akıllı telefon ve tabletlerden ücretsiz olarak indirilebilir.

Söke Profesyoneller Kulübü Uygulamasını indirdiğinizde “Yeni Üye” bölümündeki kayıt formunu eksiksiz bir şekilde doldurarak üyelik başvurusunda bulunabilir ve cep telefonunuza gelen SMS ile üyeliğinizi aktifleştirebilirsiniz. Söke Profesyoneller Kulübü üyelik fırsatlarından yararlanmak için Söke Profesyoneller Kulübü uygulamasını indirmeniz yeterlidir.

En hızlı işlemlerin kolayca yapılabilmesi için tasarlanan Söke Profesyoneller Kulübü Uygulaması ile ürünlerimizin üzerinde bulunan QR kodları telefon kameranızla okutarak puan kazanabilir ve hediyeler sayfasındaki birçok hediye seçeneğinden dilediğinizi seçebilirsiniz. Söke Profesyoneller Kulübü ayrıcalıklar dünyasına katılarak kampanyalarımızdan haberdar olabilir ve Profesyonel ürünlerimiz ile ilgili detaylı bilgilere ulaşabilirsiniz. Üyelik Profil sayfanızdan ise işlem dökümü alabilir, tek tuşla Söke İletişim Merkezine ulaşabilirsiniz.

Söke Profesyoneller Kulübü Uygulamasını indirin!


Söke Profesyoneller Kulübü

Söke Profeyoneller Kulübü’ne üye olun ve kazanın!

Bu kampanya Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş. tarafından MPİ’nin 06.04.2018 tarih ve 40453693-255.01.02-E.3751 sayılı izni ile düzenlenmektedir.

Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş. tarafından düzenlenen bu kampanyada; 12.04.2018 (saat: 09.00) – 10.09.2018 (saat:23:59) Kampanya tarihleri arasında Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş.’ye ait ürünler hakkında bilgilerin yer aldığı Söke Profesyoneller Kulübü uygulamasının kullanılmasının teşvik edilmesi amacıyla kullanıcılar akıllı cep telefonları (Play store veya Apple Store) üzerinden Söke Profesyoneller Kulübü uygulamasını ücretsiz indirerek, ad soyad, adres ve telefon bilgileri ile giriş yapanlara 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. İkramiye olarak, 10 kişi 6.099,00TL değerinde Apple Iphone X 64gb (Hat ve Kart Hariçtir) kazanacaktır. Çekiliş 13.09.2018 tarihinde saat 11:00’de Eski Osmanlı Sk. No:10/5 Mecidiyeköy-Şişli / İstanbul (Mucize Tanıtım Toplantı Salonu) adresinde yapılacaktır. Kazanan talihliler 18.09.2018 tarihli Takvim gazetesinde duyurulacaktır. 03.10.2018 tarihine kadar başvurmayan asillerle, 18.10.2018 tarihine kadar başvurmayan yedeklere ikramiyeleri teslim edilmez. Kampanyaya katılım ücretsizdir. Kampanyaya katılım 1 çekiliş hakkı ile sınırlıdır. Tüm katılımlarda Ad-Soyad bilgilerinden herhangi birinin eksik olması halinde çekiliş hakkı verilmeyecektir. Katılımcının ikramiye kazanması durumunda adres bilgileri, eksik veya bilinmiyor ise gazetede yapılan ilan tebliğ için yeterli olacaktır. Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz. Söke Değirmencilik San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları ile 18 yaşından küçükler düzenlene piyango ve çekilişe katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilemez. İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir. Kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılacaktır.

Kapat

Mesajınız Gönderildi

Kapat Anasayfa

Mesajınız Gönderilemedi

Sistemde bir sorunla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrardan deneyiniz.

Kapat Anasayfa