Ana Sayfa    |    Kullanım Koşulları
  1. Siteye üye olan, kullanan, ziyaret eden herkes aşağıdaki koşulları şimdiden kabul etmiş sayılır. Bu sözleşme hükümlerini kabul etmiyorsanız lütfen bu siteyi kullanmaya devam etmeyiniz.
  2. Bu sitede bulanan her türlü ses, görüntü, yazı içeren bilgi, belge, marka ve markaların fikri ve sınai mülkiyet hakları SÖKE’ ye veya SÖKE’ nin kullanımına onay verenlere ait olup, hak sahiplerinin izni ile yasal çerçevede kullanılmaktadır ve yasal koruma altındadır. Yayma, çoğaltma, kopyalama, iletme ve her türlü kullanım hak sahiplerinin iznine bağlıdır.
  3. Bu sitede yer alan bütün bilgiler ve tavsiyeler genel nitelikte olup bu bilgi ve tavsiyelere dayanarak verdiğiniz kararlardan SÖKE sorumlu değildir.
  4. Bu siteden link almak veya link vermek istendiği taktirde SÖKE’ nin onayının alınması gerekir.
  5. Bu sitenin herhangi bir şekilde kullanımı, siteden veri alınması sırasında, kullanıcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden oluşabilecek hatalardan, zararlardan, virüslerden ve söz konusu bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi vb. durumlardan kaynaklanabilecek her türlü problemlerden dolayı SÖKE’ nin herhangi bir sorumluluğu yoktur.
  6. Sitedeki bazı bağlantılar sizi SÖKE ağının dışına götürebilir. SÖKE, bağlantı kurulan bu sitelerin içeriği ve doğruluğuyla ilgili bir taahhütte bulunmadığı gibi bu sitelerin işleviyle ilgili olarak hiç bir sorumluluk da üstlenmez. Bu bağlantılar tamamen iyi niyet çerçevesinde sunulmaktadır. SÖKE, bağlantısını verdiği sitelerde daha sonra oluşabilecek herhangi bir değişiklikten de sorumlu değildir.
  7. Bu sitedeki her şey olduğu gibi sunulmaktadır. SÖKE, bu sitede yer alan herhangi bir ses, görüntü, yazı içeren bilgi ve belgenin belirli bir amaca uygunluğunu garanti etmez.