Hakkımızda
Ana Sayfa    |    Hakkımızda    |    Üretim
uretim

50 yılı aşkın tecrübesiyle her zaman yüksek kalitede üretim anlayışını benimseyen Söke’nin değirmencilik kültüründen gelen uzmanlığıyla seçilen en iyi buğdaylar çok hassas ve titiz bir süreçten geçerek tüketiciyle buluşur.

Son teknoloji donanıma sahip tesislerde gerçekleştirilen üretimde hammadde alımından öğütmeye kadar her aşamada gösterilen özen ve eksiksiz yapılan kontroller sayesinde her pakette en iyi kalite ve lezzet garanti altına alınır.

Üretim kalitesinin yanı sıra üretim çeşitliliğine de önem veren Söke, farklı üretim kabiliyetleri ile buğday unu çeşitleri ve farklı tahıl unu çeşitlerinden oluşan zengin ürün yelpazesi ile perakende ve ev dışı tüketim pazarının yanında endüstriyel ve özel markalı (PL) ürünler pazarı içinde ürünler üretmektedir.

Söke, glutensiz undan Türkiye’de ilk kez üretilen demir ve folik asit ile zenginleştirilmiş una ve ekmek unu karışımlarına kadar sunduğu ürün çeşitliliğiyle hem perakende pazarındaki tüketicilerin hem de ev dışı tüketim pazarı için ürettiği çeşitli ürünler ile profesyonellerin ihtiyaçlarını karşılamaktadır.