Biz birbirini destekleyen
Ustalarız

 

Söke Un

Söke Un; ustalar tarafından hayata geçirilmiş bir şirkettir; yani her gün mutfakta nelerle karşı karşıya olduğunuzu çok iyi ve ilk elden biliyoruz. Bu yüzden attığımız her adımda hayatınızı biraz daha kolaylaştırmaya odaklanıyor; size ilham vermeyi, eğitimlerle ve en iyi ürün çözümleriyle desteklemeyi amaçlıyoruz.
300’ü aşkın şeften oluşan ekibimiz ile profesyonel gıda hizmetleri alanındaki engin deneyimiyle lezzet, kolaylık ve besin değerini tutarlı ve yüksek standartlarla dengeleyen yemek çözümleri sunuyoruz.
Gıda hizmetleri profesyonellerinin oluşturduğu küresel ağımızla en iyi sürdürülebilir malzemelerin tedarik edilmesine, kaliteli ürünler geliştirilmesine, ilham verici ve dünyadaki trendlerle uyumlu tarifler yaratılmasına, şeflere ihtiyaç duydukları eğitim ve desteğin verilmesine katkı sağlamak için çalışıyoruz.

Ustalardan ve gıda profesyonellerinden oluşan ekibimizi takip edin!

Size ilham vermek için her zaman buradayız! En yeni malzemeler, en güncel yemek teknikleri, en iyi yemek etkinlikleri ve mutfakta keyifli ve eğlenceli anlar için bizi takip edebilirsiniz.

Ustalardan Ustalara...
Şeflerin halinden yine şefler anlar. İşimizin sadece harika görünen lezzetli menüler hazırlamakla sınırlı olmadığının, işin perde arkasından çok daha fazlası olduğunun farkındayız. Bu yüzden gıda güvenliğinden maliyet yönetimine, misafir memnuniyetinden sosyal medya iletişimine kadar farklı konularda içeriklerimizle işinizi geliştirmenize destek oluyoruz.

Ustaların Yolculuğu