Mayalı Tarifler

Keşfet

Mayalı Tarifler

Yarım asırlık tecrübesi ile sofralara lezzet getiren Söke, çeşit çeşit mayalı tarifler ile her öğününüzü ziyafete çeviriyor.

Sağlıklı, leziz ve doyurucu öğünler hazırlamanıza yardımcı olan tarifler beş çaylarını şenlendiririyor, kahvaltıyı keyifli hale getiriyor.

Söke’nin incecik un kıvamı ve maya ile kabaran hamurlar elinizin mahareti ile lezzet kazanıyor. Bazlamalar, poğaçalar, pizza hamurları ve çok daha fazlasını sunan mayalı tarifler arasında yerel lezzetler kadar dünya mutfağından seçimler de yer alıyor. Mini bazlamalar yeni lezzetler deneyebilir, evde İtalyan pizzası yapabilir, menünüzle misafirlerinizi kendinize hayran bırakabilirsiniz. Üstelik aradığınız daha az kalorili bir seçimse tam buğday ununu da kepekli unu da Söke ile elinizin altında bulabilirsiniz. Çocukların yemek saatini iple çekeceği menüler hazırlamanıza yardımcı olan tariflerle sağlıklı atıştırmalıkları sofralarınıza taşıyabilirsiniz.

Geleneksel tatları mutfaklarınıza taşıyan deneyimin adı Söke imzalı mayalı tarifleri; pratik ipuçlarıyla kolaylıkla uygulayabilir, sevdiklerinize gönül rahatlığı ile ikram edebilirsiniz. Sofralarınızı lezzetle dolduracak tariflerle maharetlerinizi gösterebilirsiniz. Lezzetin adresini bilenlere şimdiden afiyet olsun. Unutmayın anne eli lezzetinin eşsiz olduğunu bilenlerin seçimi olan tarifler ile evinizin şefi sizsiniz. 

Mesajınız Gönderildi

Kapat Anasayfa

Mesajınız Gönderilemedi

Sistemde bir sorunla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrardan deneyiniz.

Kapat Anasayfa