Gıda Güvenliği Politikası

Gıda Güvenliği Politikası

Söke Değirmencilik SAN. ve TİC. A.Ş olarak ‘Güvenilir gıda, sağlıklı yaşam ‘sloganından hareketle işletmemizde üretmiş ve üretecek olduğumuz tüm ürünlerin planlamasından başlayarak son tüketiciye ulaşana kadarki süreçte İlgili mevzuatlar çerçevesinde %100 sağlıklı ve güvenli ürünler sunmayı taahhüt ederiz.

Bu bilinç ile Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi için faaliyetlerimiz:

Gıda güvenliği konusunda risk değerlendirmesi yaparak, iç ve dış hususlar değerlendirilerek ürünlerde hedeflenen sonuçlara ulaşmak için gerekli önlemleri almak.

Gıda güvenliği ile ilgili tüm yasal şartlara tam uyum sağlamak üzere, teknolojik, rekabetçi, pazarsal, kültürel, sosyal ve ekonomik ortamlar gıda savunması ve kirlenmesi gibi iç ve dış hususları göz önüne alarak bir sistem belirlemek.

İşletmede her bölümün katılımı ile bölüm hedeflerini belirlemek, hedefleri izlemek ve gözden geçirmek gerekli ise yeni hedefler belirlemek.

GGYS ile ilgili ulusal ve uluslararası yasal ve düzenleyici gerekliliklere uymakla birlikte gıda güvenliği ile ilgili müşteri ile üzerinde anlaşılan gereklilikleri karşılamak için sistem etkinliğini sürekli geliştirmek ve iyileştirmek.

GGYS sistemi için gerekli olan eğitimleri planlamak ve sistemin sürekliliğini ve iyileştirmesini sağlamak için gıda güvenliği kültürünün tam olarak yerleşmesini sağlamak.

GGYS bilincinin oluşması ve sürdürülebilmesi ve daha iyi hale gelmesi için gerekli kaynakları sağlamak

Teknolojimiz, çalışanlarımız ve kalitemiz ile birlikte %100 sağlıklı, çevreye ve insana saygılı, kaliteli ve güvenilir ürünler piyasaya sürerek pazar liderliğini ve öncülüğümüzü sürdürmek.

Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en hızlı ve en etkin şekilde karşılayarak müşteri memnuniyetini sağlamak, tüm çalışanların ortak çaba ve gayretleri ile kaliteli ürün üretmek.

Gıda zincirinde yer alan tedarikçi, üretim, müşteri ve ilgili birimler ile etkin bir iletişim kurarak gıda güvenliği standartlarını ilgili mevzuat çerçevesinde sürdürülmesini sağlamak.

Mesajınız Gönderildi

Kapat Anasayfa

Mesajınız Gönderilemedi

Sistemde bir sorunla karşılaşıldı. Lütfen daha sonra tekrardan deneyiniz.

Kapat Anasayfa